Spływ Mikołajkowy Gwdą w zimowej scenerii

W zimowej scenerii w sobotę 2 grudnia odbył się tradycyjny już Spływ Mikołajkowy zorganizowany przez Klub Kajakowy PTTK GWDA w Pile.

Po raz kolejny odbyło się  przesympatyczne spotkanie na wodzie połączone ze spotkaniem na brzegu z dziećmi z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Ponad 20 Mikołajów w kajakach przypłynęło na Pilską Wyspę z prezentami. A dzieci przyniosły własnoręcznie zrobione ciasteczka dla wodniaków. Gorąca czekolada przygotowana przez Wyspiarza Grzegorza jeszcze podgrzała atmosferę radości i uśmiechów. Potem nastąpiły wspólne fotki, umówiono się z dziećmi na kolejne spotkanie i … kajakarze popłynęli dalej … aż do Motylewa. Trudne było wysiadanie na ośnieżonym brzegu, ale dali radę. Stamtąd zwieźli kajaki i siebie do bazy w Pile, gdzie przy ognisku posilili się pysznościami przygotowanymi przez organizatorów (Bożena i Jacek Góral) rozlosowali między sobą drobne upominki.
I umówili się na następne spływy w zimowej scenerii – najbliższy to Spływ Trzech Króli 6 stycznia. Zapraszamy.

O czym informuje Prezeska Klubu Kajakowego PTTK GWDA w Pile – Joanna PIOTROWSKA

Comments are closed.